Close

27.10.2016

Как принимать оплату с помощью промо-кода в Киеве

Промокоды яндекс такси киев

Як приймати оплату за допомогою промо-коду у Києві

25 жовтня 2016 року

Сьогодні сервіс Яндекс.Таксі розпочав свою роботу у Києві. Агрегація таксопарків дозволить водіям ефективніше використовувати свій час: не потрібно буде витрачати його на тривале очікування виклику або дорогу до клієнта. Отже, за зміну вийде перевезти більше пасажирів і заробити на кожній із цих поїздок.

Наразі у Києві до сервісу підключено 300 машин із 12 таксопарків-партнерів.

Велика кількість клієнтів отримає на поїздку промо-код. Якщо, скориставшись нашими послугами, ці люди залишаться задоволеними, вони можуть стати нашими клієнтами. Навіть більше — вашими клієнтами. Щоб підвищити шанси на це, ми просимо вас лише проявити турботу і терпіння, адже вони з нами уперше. Допоможіть нам зробити так, щоб перша поїздка цих клієнтів Яндекс.Таксі була комфортною і не останньою.

Як приймати оплату за допомогою промо-коду

У кожного промо-коду є свій номінал, яким можна оплатити замовлення повністю або частково. Якщо номінал промо-коду більший за вартість поїздки, клієнтові не потрібно буде нічого доплачувати. На ваш баланс зарахується сума знижки. Якщо вартість виявиться більшою, то пасажир доплатить готівкою.

Якщо клієнт не застосував промо-код під час оформлення замовлення, потрібно коректно пояснити прикре непорозуміння і запропонувати йому сплатити за допомогою промо-коду наступну поїздку.

Замовлення з оплатою за допомогою промо-кодів розподіляються між водіями, як і всі інші замовлення, пріоритетів немає.

Поделиться с друзьями

Добавить комментарий