Close

26.09.2016

Сіла батарейка – не привід відмовитися від поїздки

Мінімальні вимоги до пристрою для роботи в таксометр: Android 4 або новішої версії операційної системи, камера, GPS-модуль і вихід в інтернет. Сучасні гаджети споживають все більше енергії, будь-яке працює додаток, в тому числі і Таксометр, витратить повну зарядку за кілька годин. Тому, виходячи на лінію, не забувайте про зарядний пристрій.
Сіла батарейка або «завис» планшет – не привід відмовитися від поїздки. Обов’язково довезіть пасажира до місця призначення. Диспетчер може за вас проставити всі статуси і завершити поїздку.

Оскільки будь-який обман з вартістю, яка спричинила переплату пасажира, може коштувати вам балів Індексу виконання, а при повторних порушеннях – блокування, краще перестрахуватися. Засічіть час на звичайних годинах, якщо до закінчення поїздки Таксометр все ще не працює, а з диспетчером зв’язатися не вдалося, – таксопарк перерахує вартість поїздки пізніше. Готівковий замовлення попросіть оплатити на місці. Але не більше тієї суми, яка була на таксометрі, поки він ще працював.
Знання правил поведінки в нестандартних ситуаціях і сервісних стандартів допоможе вам отримувати хороші оцінки користувачів і уникати блокувань.