Close

Наші контакти

Зателефонуйте нам!

0730152163 

0675433163 

0503836386 

0503836377

Напишіть нам!
  • E-mail: driver.info@yandex.ua
Приїжджайте до нас!

Де нас знайти

Контакти яндекс партнер

Яндекс таксі - це зручне і сучасне рішення в області приватних перевезень. Воно об'єднало в собі найбільш інноваційні підходи, дозволивши зробити роботу водіїв таксі простіше, а проїзд пасажирів зручніше. Навіть найбільш делікатна частина співробітництва - контроль автомобіля, проводиться віддалено. Спеціальний додаток дозволяє віддалено передавати диспетчеру всю необхідну інформацію. Наприклад, фото автомобіля (для оцінки його стану) і державні номери (досить їх відсканувати за допомогою програми).

Де влаштується в Яндекс Таксі?


Ми - офіційні представники веб-служби Яндекс Таксі в Україні . Наша компанія пропонує Вам приєднатися до успішного міжнародного сервісу, яке дозволило тисячам водіїв таксі поліпшити умови роботи, і збільшити заробіток. Більше не буде складних паперових питань, неприємних клієнтів і роздратованих диспетчерів. Ми пропонуємо повну автоматизацію процесу роботи.
Ви будете співпрацювати безпосередньо з найбільшими таксопарками Києва. Однак пошук і отримання замовлення відбувається без участі диспетчера, а через додаток.

Переваги роботи в Яндекс таксі

Сучасний сервіс від інтернет-гіганта Яндекс, пропонує Вам стати частиною команди, не виходячи з власної машини. Вибираючи цю службу Ви також отримуєте переваги, які гарантовано зроблять процес роботи більш приємним.

Простота.


Весь процес роботи відбувається через інтуїтивне зрозуміле додаток Таксометр. На свій розсуд, Ви можете встановити його на смартфон або планшет. Цей інструмент є способом спілкування з диспетчерами, джерелом пошуком замовлень, способом розрахунку вартості поїздки і навіть пристроєм для прийняття безготівкової оплати, а також друку чеків.

Вигідність.


Тепер Вам не доведеться спалювати бензин, намагаючись знайти пасажирів. Додаток зробить це за Вас, з урахуванням місцезнаходження та відповідності автомобіля вимогам клієнтів. Також водії таксі не прив'язуються до єдиного тарифу. Адже умови поїздок можуть бути різними. При розрахунку вартості Ви можете вибрати один з трьох способів, який в найбільшій мірі Вам підходить.

Повна підтримка.


Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте вичерпні інструкції по роботі з додатком Таксометр, способом збільшення кількості замовлень, підвищення рейтингу та інше. Вся ця інформація направлена ​​на збільшення Вашого заробітку. Також додаток повідомляє про новинах служби Яндекс Таксі і часу пік, коли Ви зможете отримати найбільшу кількість замовлень. Якщо Ви будете зустрічати пасажира в аеропорту, то Таксометр створить оголошення з ім'ям клієнта, яке можна вивести на екран планшета.

Міжнародний досвід для збільшення Вашого заробітку.


Сьогодні служба працює більш ніж в 20 містах Росії. Ми вирішили перейняти її досвід, і запропонувати Вам новий підхід до послуг таксі. Сучасний та інноваційний. Він дозволить заробляти більше, прикладаючи менше зусиль і виключаючи всілякі тимчасові витрати.
Ще не визначилися, чи варто приєднатися до сервісу? Тоді вся база знань і вичерпна інформація, представлена ​​на нашому сайті у Вашому розпорядженні. Також ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, якщо вони ще залишилися.
Вирішили йти в ногу з часом і стати частиною міжнародного проекту? Тоді набирайте телефон Яндекс Таксі (Київ) і вже через кілька годин станете незалежними, успішними і вільними. Не вірите на слово і хочете побачити все своїми очима? Вибирайте найбільш зручний адресу Яндекс Таксі (Київ) і приїжджайте до нас в офіс. Будемо раді Вас бачити!

Телефон

0800 751 002

E-mail

driver.info@yandex.ua


Адреса

Київ, О.Гончара 15/3


Ми в соц. мережах